Nasz nowy adres e-mail:  [email protected]


 

Szanowni państwo! Ośrodek Szkolenia Kierowców" MOTOR" istnieje od 1998 roku.Przez te wszystkie lata wyszkoliliśmy parę tysięcy osób, które z powodzeniem zdały egzamin państwowy i obecnie doskonale radzą sobie " za kółkiem.


 Obecnie szkolimy w zakresie prawa jazdy kategorii:

 
    A       A1      A2     AM      B      B+E     C     C+E 

Dlaczego wybieracie państwo OSK MOTOR ?

Dlaczego cieszymy się waszym zaufaniem od tylu lat ?

Odpowiedź wydaje się prosta .........................

Podstawową zasadą, której jesteśmy wierni od zawsze to troska o jak najlepsze warunki szkolenia. Nie oszczędzamy na najnowszych środkach dydaktycznych. Nie zostajemy w tyle pod względem pojazdów do nauki jazdy.U nas zawsze nauka jazdy odbywa się na pojazdach identycznych, jak w WORD Włocławek.Tych którzy nas nie znają zachęcam  do zapoznania się z naszą ofertą zawartą na tej stronie. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub zapraszam bezpośrednio do siedziby OSK MOTOR.
    

 O.S.K. MOTOR zawsze jest w czołówce rankingów dotyczących jakości szkolenia prezentowanych w mediach. Cieszymy się z faktu, iż wiele osób szkoli się u nas z polecenia od znajomych, kolegów, rodziny osób które szkoliły się u nas wcześniej.

Jeżeli chcą Państwo zapisać się na kurs to zapraszamy do naszego biura, które mieści się we Włocławku na Placu Wolności 17 (DOM RZEMIOSŁA). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 11.00 do 16.00.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach od 16.00 do 18.15.Godziny zajęć teoretycznych mogą ulec zmianie na życzenie osób uczestniczących w kursie.

Teoria dla kierowców zawodowych Kat C i CE i Kwalifikacja Wstępna odbywają się w dopasowaniu do mozliwości kursantów.

 

UWAGA !!!.  

  PRZEBIEG PRAKTYCZNEJ NAUKI JAZDY ZALEŻY TYLKO OD PAŃSTWA DYSPOZYCYJNOŚCI.  INSTRUKTORZY SĄ DO PAŃSTWA USŁUG PRZEZ CAŁY DZIEŃ .


Zapisując się na kurs wystarczy wpłacić 200 zł wpisowego, które wlicza się w cenę kurs po jego ukończeniu. Nie wymagamy płatności z góry. Nie podnosimy ceny w trakcie kursu. Istnieje możliwość ratalnej odpłatności (szczegółowe informacje o ratach w biurze OSK MOTOR). Jeżeli osoba zrezygnuje z kursu po jego rozpoczęciu wpisowego nie oddajemy.

 

 SzkołaKierowcy Zawodowego

 

Szkolenia na przewóz osób, przewóz rzeczy.

-kwalifikacja wstępna
-szkolenia okresowe 

Szkolenia w zakresie Kwalifikacji wstępnej, Szkoleń okresowych prowadzimy organizując spotkania w naszej sali wykładowej ,oraz przy wykorzystaniu platformy e-kierowca.pl metodą e-learning.

 

Nasza kadra szkoleniowa:

o   Trener wykładowca

o    Instruktor techniki jazdy

o    Ratownik medyczny

 

Zajęcia z zakresu norm prowadzenia pojazdów, przerw w prowadzeniu i odpoczynków (m.in. ustawa o czasie pracy kierowców, rozporządzenie WE 561/2006, umowa AETR), zasad użytkowania tachografów analogowych i tachografów cyfrowych (rozporządzenie EWG 3821/85), zasad dostępu do rynku przewozów drogowych oraz zasad odpowiedzialności kierowców, osób zarządzających transportem w przedsiębiorstwie i przedsiębiorców z tytułu naruszeń przepisów regulujących działalność przewozową, prowadzi inspektor Inspekcji Transportu Drogowego.

 

Po skończeniu szkolenia egzamin państwowy odbywa się w sali wykładowej naszego Ośrodka na ul. PLAC WOLNOŚCI 17.

 (szczegółowe informacje na temat szkoleń zawodowych w biurze OSK MOTOR)

 

   Zapraszam !   

   Kierownik O.S.K. MOTOR  Krzysztof Gęsicki.